O nas

Home / O nas

Dobry dietetyk – pomoże spełnić Twoje marzenia o pięknej i zdrowej sylwetce

Poradnia Dietetyki i Żywienia „Odmieniamy” to nowoczesna klinika, dzięki której osiągniesz swój cel i nauczysz się dbać o swoje zdrowie i sylwetkę tak, aby utrzymać efekty już na zawsze. Nie jest to chwilowa przemiana. Stosując się do wszystkich zaleceń, możesz dbać o siebie cały rok, a co najważniejsze – nie odmawiać sobie przy tym ulubionych potraw. Nasz dobry dietetyk pomoże Ci w zrealizowaniu Twoich marzeń o pięknej figurze i wesprze Cię w przemianie Twojego życia, biorąc pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe i cel, jaki chcesz osiągnąć. Udzielamy porady dietetycznej na terenie Częstochowy dla wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie zdrowego żywienia, odchudzania się czy leczenia dietą. Pamiętaj, że dieta nie musi być rygorystyczna, w końcu ona jest dla Ciebie, a nie Ty dla niej. Dobry dietetyk z naszej poradni zadba o to, abyś poznał zupełnie nowe oblicze diety. Otrzymasz od nas w pełni merytoryczne oraz przydatne porady dietetyczne, które zupełnie odmienią Twoje nawyki żywieniowe.

Porady dietetyczne – dopasowane do Twoich potrzeb

Porady dietetyczne dostosowane są do aktualnych potrzeb każdego pacjenta w oparciu o przeprowadzony wywiad żywieniowy, analizę składu ciała oraz analizę dotychczasowych błędów żywieniowych. Nasz dobry dietetyk z Częstochowy pomoże dobrać dietę tak, by była w pełni indywidualna z uwzględnieniem czynników takich jak: budowa ciała, stan zdrowia, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, nietolerancje pokarmowe, rodzaj pracy, preferencje smakowe i umiejętności kulinarne. Nasza poradnia dietetyczna skupia się przede wszystkim na Twoim komforcie. Bierzemy pod uwagę oraz respektujemy wszystkie aspekty, które mogą mieć wypływ na Twoje dobre samopoczucie. Dzięki temu, możesz mieć pewność, ze stosując naszą dietę, będziesz czuć się dobrze. Pracujący u nas dobry dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy i skonsultuje z Tobą, co byłoby dla Ciebie najlepsze.

Dobry dietetyk Częstochowa – w Twoim mieście

Wierzymy, że Twój sukces jest naszym sukcesem. Nasz doświadczony dobry dietetyk z Częstochowy jest zaangażowany w realizację wspólnego planu, dlatego na każdej wizycie kontrolowane są wyniki i efekty. W Poradni Dietetyki i Żywienia „Odmieniamy” dobry dietetyk omówi z Tobą dotychczasowe postępy i zmotywuje do dalszej pracy. Indywidualnie skomponowany jadłospis, w razie potrzeby jest na bieżąco modyfikowany, dzięki czemu możesz być pewien, że z naszej poradni dietetycznej wyjdziesz zawsze zadowolony. Skuteczna dieta to przede wszystkim taka, która smakuje. Właśnie tym się kieruje podczas wyboru produktów oraz posiłków. Jeżeli uważasz, że coś nie jest dla Ciebie odpowiednie, to wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Wspólnie uzgodnimy, co mogłoby być lepsze oraz dodamy to w ramach mikro i makroskładników. Zapomnij o gotowych, niesmacznych i nieefektownych dietach. Do każdego podchodzimy indywidualnie, co przekłada się na wspólne zadowolenie z efektów.

Nasi specjaliści

Certyfikaty i wyróżnienia

[rev_slider Certyfikaty]
Organizacje i Partnerzy
Polskie Towarzystwo Dietetyki
Polskie Stowarzyszenie Dietetyków