Poradnia dietetyczna – zobacz widoczne efekty

10 października 2017 r do poradni dietetycznej przyszła Pani Edytka. Już na pierwszej wizycie widziałam wielkie zaangażowanie po wstępnych zaleceniach żywieniowych. Nie zawsze było łatwo, zdarzały się chwile słabości, ale było warto. Przed podjęciem działania, Pani Edytka ważyła 116,5 kg. Obecnie waży 79,3 kg, co daje wynik – 37,2 kg, z czego 24,8 kg to tkanka tłuszczowa! Za nami kawał dobrej roboty, ale jeszcze troszkę przed nami, pracujemy dalej. Pani Edyta je zdrowo, to co lubi i do syta. Niezmiernie miło mi być częścią tak spektakularnych przemian, radości moich pacjentów i powrotu do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Pani Edytko, dziękuje za możliwość publikacji zdjęć. Myślę, że będą inspiracją dla innych pacjentów i osób które straciły nadzieję na lepsze zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Oceńcie sami!

Przemiana ze skuteczną dietą

Pacjent zmagający się od 20 lat z chorobą Leśniowskiego – Crohna trafił do naszej poradni w lutym 2017r. Dzisiaj możemy mówić już o pełnym sukcesie leczenia żywieniowego. W wywiadzie medycznym, pacjent skarżył się na liczne biegunki z krwią surowiczą. Pacjent jest w okresie remisji choroby. W obrazie klinicznym, naczyniak wątroby, przepuklina rozwodu przełykowego, kamica nerkowa, po wielu operacjach, zostało 1m jelita cienkiego. Z badań morfologicznych niedożywienie białkowe, anemia z niedoboru Fe, kwasu foliowego, wit. B12. Dzisiaj pacjent cieszy się dobrym zdrowiem, parametry morfotyczne są bez zastrzeżeń. Jednak zalecony model żywieniowy musi stale utrzymywać.

dobry dietetyk Częstochowadobry dietetyk Częstochowadobry dietetyk Częstochowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młoda pacjentka zgłosiła się do poradni z problemem nadmiernej masy ciała 12.05. Od tego czasu do dzisiaj zredukowała 7,30 kg, waga wyjściowa 85,9 kg obecnie 78,60 kg. Kaloryczność jadłospisu 1800. Będziemy na bieżąco informować Was o postępach naszej pacjentki. Zauważyła, że ma więcej energii dla dzieci, nie jest zmęczona jak wcześniej, nie ma obrzęków kończyn dolnych i co najważniejsze nie jest głodna.

Zdjęcia z dnia 12.03.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-7,30 kg masy ciała
-4,8 kg tkanki tłuszczowej
-5,7 cm w tali
-5 cm w biodrach
-2,5 kg tłuszczu trzewnego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia Zdjęcia z 24.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia z 18.05.2018 – mamy już -10,5 kg

metamorfoza-klientkimetamorfoza-klienta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pani Halinka zgłosiła się do naszej poradni 18.01 ważyła 70 kg przy wzroście 155 cm. Jadła bardzo mało, chcąc zredukować tkankę tłuszczową, jadła małe śniadanie, małą przekąskę i na obiad zupę lub niewielkie drugie danie. Często brakowało podwieczorków i nigdy nie jadła kolacji. Borykała się z nadciśnieniem tętniczym i niedoczynnością tarczycy. w trakcie konsultacji w naszej poradni dietetycznej, dobraliśmy odpowiedni model żywienia. Pani Halinka świetnie się czuje, zdrowo się odżywia, je do syta i obecnie waży 55,5 kg.

poradnia dietetycznaporadnia dietetyczna

 

Pani Małgosia zgłosiła się do poradni dietetycznej 8.11 2016. Ważyła wtedy 92 kg przy wzroście 158 cm, obecnie jest lżejsza o 28 kg i waży tylko 64 kg. Borykała się z nadciśnieniem, anemią z niedoboru żelaza, bólami stawów, po operacji resekcji woreczka żółciowego. Teraz czuje się zdecydowanie lepiej i dba o zdrowy tryb życia.

poradnia dietetycznaporadnia dietetycznaporadnia dietetyczna