Kontakt

Home / Kontakt

Maja KukuB -
ZnanyLekarz.pl

Dane kontaktowe

Poradnia Dietetyki i Żywienia

mgr Maja Kukuł

Ul. Witosa 1A

42-224 Częstochowa

tel. +48 695 623 011

poradnia@odmieniamy.pl

Skuteczne diety – co warto o nich wiedzieć?

Istnieje wiele rodzajów diet, jednak błędne jest myślenie, że można je wszystkie traktować tak samo. Przykładowo, jeżeli znajdziesz w internecie dietę redukcyjną, może być ona dobra dla Ciebie, ale dla innej osoby już niekoniecznie. Odpowiada za to wiele czynników, a przede wszystkim stan zdrowia, wytrzymałość organizmu, choroby, czy różnego rodzaju alergie. Właśnie z tego powodu, skuteczną dietę można nazwać dopiero ten indywidualny plan żywienia, który powstał po osobistej konsultacji z dobrym dietetykiem. Wykwalifikowana osoba tworząc skuteczne diety bierze pod uwagę każdy, nawet najmniejszy aspekt, który może mieć wpływ na Twoje samopoczucie. Właśnie z tego powodu, jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, warto skontaktować się z doświadczoną osobą, której miejscem pracy jest poradnia dietetyczna.

Poradnia dietetyczna – fakty i mity

Wiele słyszy się o tym, że dietetyk to bardzo duży wydatek i jeżeli chcemy skorzystać z wizyty u niego, to musimy się przygotować na uszczuplenie naszego portfela. Nic bardziej mylnego. Ceny za konsultacje w Poradni Dietetycznej Odmieniamy zostały ukształtowane w ten sposób, aby były przystępne dla każdego. Dokładamy wszelkich starań, żeby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Błędne jest także myślenie, że skuteczne diety są układane wedle jednego schematu. Gdyby tak było, nie byłyby one skutecznymi. Dobry dietetyk podchodzi do każdej osoby indywidualnie, dzięki czemu każda dieta jest unikatowa. Tylko w taki sposób można osiągnąć wyznaczony cel, ponieważ oczywiste jest, że każdy organizm jest inny.

Skuteczne diety jako klucz do sukcesu

Niezależnie od tego, co chcemy osiągnąć, podstawowym, a zarazem niezbędnym ‚narzędziem do pracy’ jest indywidualny plan żywienia. To dzięki niemu masz świadomość między innymi tego, co warto jeść, a czego unikać oraz jaka kaloryczność jest dla Ciebie optymalna. Jeżeli nie masz pewności co do tego, czy dieta jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą powyższego formularza, bądź zadzwoń do nas. Z miłą chęcią pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Postaw na profesjonalizm. Postaw na Poradnię Dietetyczną Odmieniamy. Zapraszamy do kontaktu!