Wizyty

Home / Wizyty

 

PRZYGOTUJ SIĘ DO WIZYTY – INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIA

O co zapyta Cię dietetyk na pierwszym spotkaniu? Jak się przygotować? Tutaj znajdziesz przewodnik, dzięki któremu dowiesz się jak będzie wyglądała Twoja pierwsza wizyta. Dzięki przygotowaniu do wizyty sprawisz, że Twój czas będzie wykorzystany najbardziej efektywnie, poznasz zalecenia dietetyczne odpowiadające Twoim potrzebom, a już podczas następnego spotkania otrzymasz stworzony specjalnie dla Ciebie indywidualny plan żywienia.

PORADNIA DIETETYCZNA – PIERWSZA WIZYTA

Pierwsze spotkanie w poradni dietetycznej rozpoczyna się od sprawdzenia aktualnego stanu zdrowia i odżywienia oraz określenia celu terapii i motywacji. Wspólnie z dietetykiem wypełnisz wywiad żywieniowy (na temat preferencji żywieniowych, stylu życia, przebytych chorób), następnie przy użyciu profesjonalnego analizatora przeprowadzimy analizę składu ciała, ustalimy parametry, takie jak BMI, podstawowa przemiana materii, zapotrzebowanie energetyczne, docelowa kaloryczność diety uwzględniająca poziom aktywności fizycznej, która pozwoli na realizację Twojego celu. Oczywiście w trakcie wizyty możesz zadawać pytania, dobry dietetyk Częstochowa wysłucha Cię i chętnie wyjaśni wszystkie kwestie oraz rozwieje ewentualne wątpliwości.

UWAGA! Pamiętaj, że do pierwszej wizyty w poradni dietetycznej potrzebujesz kilku podstawowych badań. Blankiet do wydrukowania i wypełnienia zamieszczam poniżej. Korzystając ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych, z tym formularzem uzyskasz 10% rabatu.

Podstawowe badania do wykonania przed wizytą

Polskie Towarzystwo Dietetyki
Polskie Stowarzyszenie Dietetyków