O nas

Home / O nas

Dobry dietetyk – pomoże spełnić Twoje marzenia o pięknej i zdrowej sylwetce

Poradnia Dietetyki i Żywienia „Odmieniamy” to nowoczesna klinika, dzięki której osiągniesz swój cel i nauczysz się dbać o swoje zdrowie i sylwetkę tak, aby utrzymać efekty już na zawsze. Nasz dobry dietetyk pomoże Ci w zrealizowaniu Twoich marzeń o pięknej figurze i wesprze Cię w przemianie Twojego życia. Udzielamy porady dietetycznej na terenie Częstochowy dla wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie zdrowego żywienia, odchudzania się czy leczenia dietą.

Porady dietetyczne – dopasowane do Twoich potrzeb

Porady dietetyczne dostosowane są do aktualnych potrzeb każdego pacjenta w oparciu o przeprowadzony wywiad żywieniowy, analizę składu ciała oraz analizę dotychczasowych błędów żywieniowych. Nasz dobry dietetyk z Częstochowy pomoże dobrać dietę tak, by była w pełni indywidualna z uwzględnieniem czynników takich jak: budowa ciała, stan zdrowia, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, nietolerancje pokarmowe, rodzaj pracy, preferencje smakowe i umiejętności kulinarne.

Dobry dietetyk Częstochowa – w Twoim mieście

Wierzymy, że Twój sukces jest naszym sukcesem. Nasz doświadczony dobry dietetyk z Częstochowy jest zaangażowany w realizację wspólnego planu, dlatego na każdej wizycie kontrolowane są wyniki i efekty. W Poradni Dietetyki i Żywienia „Odmieniamy” dobry dietetyk omówi z Tobą dotychczasowe postępy i zmotywuje do dalszej pracy. Indywidualnie skomponowany jadłospis, w razie potrzeby jest na bieżąco modyfikowany, dzięki czemu możesz być pewien, że z naszej poradni dietetycznej wyjdziesz zawsze zadowolony.

Nasi specjaliści

Certyfikaty i wyróżnienia

Organizacje i Partnerzy
Polskie Towarzystwo Dietetyki
Polskie Stowarzyszenie Dietetyków